FII40-06D
  • 1
Product Category : Discrete Semiconductor Modules
Mounting Style : SMD/SMT
Package / Case : ISOPLUS i4-PAC
Vf - Forward Voltage : 2.5 V
Packaging : Tube
Series : FII40-06D
Type : IGBT Modules in ISOPLUS i4-PAC
Manufacturer : IXYS
Description : Discrete Semiconductor Modules 600V 40A